GPS-навігатор для сільгосптехніки CLAAS GPS COPILOT
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

GPS-навігатор для сільгосптехніки CLAAS GPS COPILOT

GPS-навігатор для сільгосптехніки CLAAS GPS COPILOT

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Claas (Германия)
Модель: CLAAS GPS COPILOT
Наявність: На складі
Уточните лучшую стоимость у нашего менеджера
по телефону +380 (67) 749 22 83, +380 (067) 515 56 26
или закажите обратный звонок
Кількість: Купити

Система паралельного водіння CLAAS GPS COPILOT дозволяє зменшити пропуски/перекриття з 80-150 см (звичайна величина) до 20-30 см, що дає змогу зменшити витрати хім. речовин, пального, робочого часу на 7-14%. З кожним роком механізаторам все складніше вести трактор паралельно попередній лінії, а при «нулевій» технології робить практично невидимою границю між обробленою та необроблонею частиною поля. Все більше впровадження широкозахватної техніки, необхідність проведення робіт вночі (наприклад, при обприскуванні) вимагає управління сільськогосподарською технікою по приладах, а саме з використанням систем паралельного водіння і автопілотів! При управлінні технікою, оснащеної навігаційним обладнанням, механізатор відчуває себе комфортніше і менше втомлюється. Система паралельного водіння дає можливість вести машину, спираючись не на зовнішні орієнтири, а на показання приладів. В результаті підвищується якість і швидкість робіт.

Переваги:

- Працює на безкоштовних сигналах EGNOS и eDif (більш надійна внутрішня дифкоррекція).
- Антена 10Гц (прилад визначає своє положення 10 разів в секунду).
- Меню українською, російською мовами (додатково ще 6 мов).
- Встановлюється на будь-яку сільськогосподарську техніку (необхідно лише живлення 12В).
- Максимально використовується ширина агрегату, зводяться до мінімуму перекриття та пропуски.
- Збільшується фективність використання техніки (можливість працювати в ночі).
- Забезпечує можливість працювати при обмеженій видимості (пилюка, туман).
- Інноваційний індикатор: дві шкали світлодіодів: нижня лінійка - теперішнє положення агрегату, верхня - прогнозоване відхилення.
- Збільшується комфортність роботи, знижується втомлюваність водія.
- Стійкий до механічного впливу (металевий корпус з гумовими вставками), волого та пилостійкий корпус.
- Простий початок роботи: встанови и працюй.
- Вимірювання площі поля
- Ідеальний для внесення добрив та при обприскуванні.

     Система паралельного водіння використовує систему супутникової навігації (GPS - Global Positioning System) для визначення поточного місцезнаходження. Таким чином, досягається дуже висока точність водіння по заданій траєкторії навіть в умовах поганої видимості. Використання систем в сільському господарстві дає величезну економію коштів і збільшує продуктивність.
     Результатом використання системи є зниження собівартості продукції і підвищення продуктивності робіт. Витрати на покупку і введення в експлуатацію системи, як правило, окупаються протягом сезону.
Інноваційна конструкція
     Система паралельного водіння має: яскраві світлодіодні індикатори (яскравість яких можна змінювати), які відображають відхилення від маршруту, рідкокристалічний дисплей добре читається навіть при яскравому освітленні і вбудований приймач сигналів GPS. Вся конструкція системи об'єднана в компактному корпусі. Ці особливості конструкції забезпечують максимальну зручність при водінні - легко сприймаються, світлодіодні індикатори відхилення від маршруту забезпечують просте і точне водіння в будь-який час дня чи ночі. CLASS GPS COPILOT - це ударостійкий прилад, що відповідає зростаючим вимогам до продуктивності сільськогосподарських робіт.
Просте користування
     Установка і пуск системи займає всього кілька хвилин, також швидко і просто відбувається освоєння приладу механізатором. 
     Повне управління системою здійснюється за допомогою декількох кнопок.
Продуктивність та вигода
     При використанні в роботі системи паралельного водіння Ви виконуєте роботу швидше, ніж при звичайному способі водіння. В результаті знижується вартість обробки гектара і звільняються ресурси, які Ви можете використовувати на інших роботах. 
     Система дозволяє більш раціонально використовувати час, що особливо важливо в розпал посівних робіт, ви можете працювати не тільки вдень, але і вночі або в умовах обмеженої видимості. 
     Використання системи дозволяє відразу ж відчути матеріальну вигоду від застосування, оскільки виключаються пропуски між смугами і перекриття, що в свою чергу економить насіння і добрива, тим самим знижуючи витрати на паливо. Крім економії палива, мінеральних добрив, ЗЗР, зменшення простою техніки - зменшується і втомлювальність механізатора. Таким чином, знижується загальна собівартість продукції. 
     Навігація дуже зручна для обприскування, яке краще проводити вночі, коли немає сонця і випаровування. При управлінні обприскувачем за зовнішніми орієнтирам, тобто без навігаційних систем, до 4% посівів залишаються необробленими, а ще 11% обробляються двічі. І якщо на 11% площі підприємство отримає тільки збиток від перевитрати матеріалів, то втрати від необроблених 4% можуть бути набагато більше. При обробці такі помилки можуть негативно відбитися на врожайності.

Характеристики
Виробник Claas (Німеччина)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: