Компактна дискова борона АГКС-6 КРОНОС-6 (Kronos-6) причіпний
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Компактна дискова борона АГКС-6 КРОНОС-6 (Kronos-6) причіпний

Компактна дискова борона АГКС-6 КРОНОС-6 (Kronos-6) причіпний

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Велес-Агро
Модель: Kronos6
Наявність: На складі
1048000 грн.
Кількість: Купити
Компактні дискові борони серії KRONOS призначені для якісної поверхневої і передпосівної обробки грунту. Тандемние дискові робочі органи, закріплені на рамі через гумові амортизатори, забезпечують розпушування грунту з незначними енерговитратами і знижують динамічні навантаження на підшипникові вузли. Диски встановлені на відстані 220 мм (110 мм по сліду) з кутом атаки 17 град, що гарантує повне підрізання рослинних залишків і ґрунту. Зворотне ущільнення поверхні і розпушеного шару грунту виконується катком.

Механізм копіювання поверхні рельєфу поля спирається на каток, що гарантує стабільність дотримання заданої глибини обробки по всій ширині захоплення агрегату. Виконання поверхневої обробки грунту компактної дисковою бороною забезпечує збереження вологи у верхніх шарах, захищає ґрунт від непродуктивних втрат; створює сприятливу грунтову середу для проростання насіння бур'янів і розвитку мікрофлори; прискорює процеси перегнивання рослинних залишків та збереження родючості ґрунту.

При лущенні стерні зернових за один прохід агрегату забезпечується стан грунту, що відповідає вимогам до цієї операції в сучасні агротехнології. Стабільність і рівномірність дна обробки дозволяє рекомендувати KRONOS і для виконання передпосівної культивації.

Завдяки спеціально розробленим і запатентованому кріпленню двох дисків на одній стійці вдалося зменшити відстань між дисками до 220 мм без забивання, широкий кронштейн під спеціальні демпфирующие амортизатори робочого органу виключає довільне відхилення диска в роботі, що гарантує постійні кути нахилу і кути атаки дисків, і як наслідок позитивно позначається на якості обробленої поверхні. Робочий орган закріплений на потужній рамі за допомогою чотирьох спеціальних демпфуючих амортизаторів, які дозволяють копіювати рельєф і гасять ударні навантаження на рамну конструкцію, завдяки чому надійність агрегату виходить на якісно новий рівень.
Диски робочого органу кріпляться на стійці зі спеціалізованої сталі, яка проходить багатоступеневу складну термомеханічну обробку. Маточина робочого органу складається з двох кулькових, дворядних радіально-наполегливих підшипників 3209, які мають двоступеневу захист: зовнішнє лабіринтове ущільнення захищає від впливів зовнішнього середовища, а італійське касетне ущільнення CORTECO надійно запобігає потраплянню забруднень в підшипники. Відмова від класичної мастила Літол-24 на користь нової консистентним багатоскладовий мастила якої заправляються корпусу, дозволяє продовжити термін служби кожного вузла навіть в найважчих умовах.
Характеристики
Відстань між роб. органами, мм 220
Виробник Велес-Агро
Габаритні розміри, мм 6700/3000/4000
Кількість дисків, шт 56+2
Кут атаки дисків, град. 17
Ширина захвату, м 6
Діаметр диска, мм 520
Глибина обробки, см 3-12
Робоча швидкість, км/год 8-20
Транспортна швидкість, км/год 20
Маса, кг 7300
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: