Борона пружинна широкозахватная гідрофікована ЛІРА-24 (ЗПГ-24)
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Борона пружинна широкозахватная гідрофікована ЛІРА-24 (ЗПГ-24)

Борона пружинна широкозахватная гідрофікована ЛІРА-24 (ЗПГ-24)

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Лозовские машины
Модель: LKMZ2
Наявність: На складі
433161 грн.
Кількість: Купити

Борона з пружинним зубом ЗПГ-24 - незамінний інструмент для сільського господарства. Це мультифункціональне знаряддя призначене для виконання поверхневого розпушування та вирівнювання ґрунту, подрібнення грудок з метою утримування вологи в передпосівний період, обробки стерні, збору соломи і формування її в валки. Боронування сходів за допомогою ЗПГ-24 дозволяє вичісувати бур'яни в ниткової фазі, підтримуючи зернові та інші с / г-культури.


Успішність впровадження нульових і мінімальних технологій залежить від якості обробки пожнивних залишків. Дуже важливо зберегти їх в цілості й рівномірно розподілити по грунтовому покриву. Це дозволить утримувати сніг, затримувати дощові і талі води, посприяє мінімізації втрати вологи від випаровування, зниження впливу аеро- і гідроерозіі, поліпшенню органічного складу ґрунту.
Подрібнення соломи за допомогою комбайнів не дає її оптимального розподілу по поверхні грунту. В результаті, урожай сходить і дозріває нерівномірно, тим самим, значно знижується якість прибирання зерна. Прекрасна альтернатива такому малоефективного способу - борона з пружинним зубом ЗПГ-24.


Агрегат ЗПГ-24 містить 16 борін, розташованих в ряд з пружинними зубами з можливістю регулювання кута атаки, за допомогою якого можна змінювати глибину розпушування - від 2-х і до 9-ти см.
Пристрій може перебувати в робочому, або в транспортному положенні. Ця конструкторська особливість дозволяє виконувати боронування великих площ, які знаходяться далеко один від одного. При цьому, не потрібно використовувати додаткові пристосування для підйому і транспортування агрегату.


Мінімізоване відстань (38 мм) між окремими борознами зубового поля в тандемі з вібраційним впливом пружинних зубів гарантує тотальне знищення бур'янів в початковій фазі формування.

Характеристики
Виробник Лозівські машини
Ширина захвату, м 24,4
Продуктивність, га/год до 36,6
Глибина обробки, см до 9
Робоча швидкість, км/год до 15
Маса, кг 2850
Агрегатується з тракторами, к.с. 130-170
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: