Посівний комплекс ЗЛАТНИК ПКПС-6/5000
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Посівний комплекс ЗЛАТНИК ПКПС-6/5000

Посівний комплекс ЗЛАТНИК ПКПС-6/5000

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Лозовские машины
Модель: LKMZ3
Наявність: На складі
1992892 грн.
Кількість: Купити

Одним з оптимальних шляхів підвищення ефективності сільськогосподарських робіт є застосування пневматичних сівалок. Вони дозволяють засівати більшу кількість гектар в день, в порівнянні з механічними сівалками тієї ж ширини захоплення.
Посівний комплекс може сіяти як за традиційними, так і за мінімальними технологіями, завдяки висівають блоку, посиленому дводисковими сошниками. А оснащення додатковими хвилястими дисками, встановленими перед кожним сошником, дозволяє працювати і по більшій кількості пожнивних залишків або за технологією no-till.

Переваги посівного комплексу "ЗЛАТНИК":

 • Можливість працювати з будь-якої агротехнології, в т.ч. no-till (переважно mini-till);
 • Роздільно-агрегатна компоновка, що дає можливість застосування бункера з іншими знаряддями (великий обсяг бункера для насіння і добрив дозволяє тривалий час працювати без зайвих додаткових зупинок, чим досягається висока продуктивність в період посівної);
 • Важкий дводисковий сошник зі зміщенням дисків і установкою хвилястого диска попереду забезпечує точне внесення насіння і добрив при різних умовах на задану глубіну.сошніковие диски
 • Регулювання глибини ходу сошниково дисків осуществляється механізмом регулювання, якщо зусилля пружини збільшується, диски можуть розрізати більш твердий грунтовий фон.
 • Особлива конструкція висівного блоку з шарнірним кріпленням двох полурам до основної рами дозволяє рівномірно розподілити масу рами по всій робочій ширині захоплення. Цим досягається відмінна якість обробки грунту хвилястими дисками і стабільність роботи сошників
 • Маса сівалки, яка припадає на висіваючу секцію 125 кг, в перспективі - з можливістю довантаження масою бункера;
 • Копіювання секціями поверхні поля;
 • Пневматична система висіву служить для розподілу і транспортування насіння і мінеральних добрив. Система контролю за висівом стежить за наявністю насіння і добрив в бункерах і за проходженням насіння і / або добрив по пневматичним рукавах.
 • Транспортна ширина зі шнеком 3,0 м;
 • Плавне регулювання норми висіву, за допомогою зміни обсягу камери;
 • Норма висіву на висівають апараті регулюється шляхом встановлення необхідної робочої довжини котушки по мірної лінійці. При цьому передбачено два режими роботи висівного апарату: нормальний висів і мікро висів. Норми висіву при цьому повинні відповідати вказаним в табл.Норми висіву
 • Можливість висіву насіння в широкому діапазоні (від маку до квасолі)
 • Бункер об'ємом 5 м3 (3 м3 / 2 м3) для насіння і добрив дозволяє тривалий час працювати без зайвих додаткових зупинок, чим досягається висока продуктивність в період посівної.

Особлива конструкція висівного блоку з шарнірним кріпленням двох полурам до основної рами дозволяє рівномірно розподілити масу рами по всій робочій ширині захоплення. Цим досягається відмінна якість обробки грунту хвилястими дисками і стабільність роботи сошників.

Характеристики
Виробник Лозівські машини
Місткість бункера, мЗ 5 (3/2)
Ширина міжрядь, см 15
Ширина захвату, м 6
Продуктивність, га/год 5,1
Кількість робочих органів, шт 40
Робоча швидкість, км/год 6-10
Агрегатується з тракторами, к.с. 160
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: