Культиватор передпосівної обробки ЧЕРВОНЕЦЬ (КПО-8)
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Культиватор передпосівної обробки ЧЕРВОНЕЦЬ (КПО-8)

Культиватор передпосівної обробки ЧЕРВОНЕЦЬ (КПО-8)

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Лозовские машины
Модель: LKMZ4
Наявність: На складі
461265 грн.
Кількість: Купити

Передпосівної культиватор «Червонець» створює ідеальне посівне ложе для насіння: ущільнений шар, закріплений зверху добре розпушеному грунтом.
Завдяки спеціально сконструйованої рамі і різних варіантів робочих органів, машина придатна майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа. Будучи ефективним на малих і великих площах, універсальний культиватор "червонець" є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа.

«Червонець» придатний майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа: розпушення грунту на глибину загортання насіння від 3 до 15 см, закладення різних добрив, легка стерньова обробка, друге лущення стерні чи боротьба з пирієм ні в найменшій мірі не представляють проблем для «червінців» . Будучи ефективним на малих і великих площах, «червонець» є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа. Чи будь-яке інше грунтообробне знаряддя може бути таким же універсальним.

Використання S-образної пружинної стійки в грунтообробних агрегатах створюються сприятливі умови для оптимального водно-повітряного режиму в грунті. Пружна деформованість такої стійки призводить до коливального руху лапи в грунті, які вібрують як в напрямку руху, так і в бічному напрямку, при цьому в висоту рух мінімальне. За рахунок цього гарантується строге дотримання необхідної глибини обробки, підвищується якість кришення, знижується тяговий опір, що сприяє попередженню забивання робочого органу грунтом і рослинними залишками. Відстань між робочими органами 125 мм сприяють високоякісної обробки грунту по всій ширині роботи агрегату.

Для безпроблемної роботи на будь-яких типах грунтів пропонується в комплектації різні стійки, як з подпружінніком, так і без, робочі органи: стрельчатая лапа, «гусяча лапка», оборотний долотоподібні наконечник.

Характеристики
Відстань між роб. органами, мм 125
Виробник Лозівські машини
Ширина захвату, м 8
Продуктивність, га/год до 12
Глибина обробки, см 3-15
Робоча швидкість, км/год до 15
Маса, кг 2500
Агрегатується з тракторами, к.с. 130-170
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: