Сільськогосподарське обладнання продаж в Україні - "Астарта Т". Ціна, сервіс, гарантія, якість | АСТАРТА Т
Категорії

Обладнання

Обладнання для сільського господарства

Розвиток сільського господарства висуває нові вимоги до оснащення підприємства. Для отримання якісного врожаю і зниження витрат на посівний матеріал, паливо, добрива, трудоресурсов необхідно використовувати додаткове сільгосп обладнання.

Широке поширення в останні роки отримала комп'ютеризація процесів рослинництва і тваринництва. Сучасні вологоміри дозволяють самостійно визначати вологість зібраного зерна. Таким чином, аграрій знає, потрібно і додатково просушувати зерно перед зберіганням або продажем. При необхідності можна скористатися власною зерносушаркою. Пробовідбірники дозволяють визначити стан зерна під час зберігання на складі і вчасно поміняти умови на складі або елеваторі, якщо виявиться негативний фактор, що впливає на врожай.

За допомогою обладнання для обприскувачів можна підвищити ефективність внесення добрив, знизити витрати. Додатково відпала необхідність покупки нового обприскувача при нестачі коштів - можна просто переобладнати вже наявний агрегат.

Широкий асортимент обладнання для агрономів прискорює роботу, тане точні свідчення про стан посівів.

Системи контролю і обліку можна розділити на кілька категорій:

  • сільськогосподарські навігатори допомагають при польових роботах, таких як обприскування, боронування, оранка, зменшують перекриття міжрядь, підвищують продуктивність техніки, знижують витрати часу і праці на польові операції.
  • системи обліку палива дозволяють контролювати витрату палива, розуміти скільки витрат припадає на різні операції, попереджають злодійство співробітників, дозволяють прогнозувати майбутні витрати.
  • обладнання для перекачки та обліку ПММ і хімікатів дозволяє контролювати витрати на підприємстві, здійснювати заправку техніки в полях, самостійно регулювати кількість палива в техніці.

У зимовий період дуже актуальні відвали для снігу. Тепер не потрібно чекати спеціальну техніку, яка розчистить дорогу від заметів. Ви можете самостійно вирішити проблему з проїздом і допомогти собі і сусідам. Також відвали можна використовувати при будівництві та інших робіт.

Завжди існує ймовірність раптового відключення електроенергії. Щоб не залишитися без світла або приладів, що працюють від електрики, можна скористатися генераторами, що працюють від бензину, дизеля або ВВП трактора. Також, використання генераторів від ВВП трактора дозволяє отримати необхідну електроенергію прямо в полі, далеко від постійних джерел.

Не зовсім сільськогосподарське обладнання, але також можна використовувати в сільському господарстві таке обладнання як квадрокоптер. За допомогою цієї високотехнологічної новинки можна облітати поля, робити фото та відеозйомку, визначати стан посівів.

Сільхоз обладнання купити можна на нашому сайті. Серед різних варіантів ви точно зможете підібрати необхідне обладнання.