Контроль палива купити в Україні - "Астарта Т". Ціна, відгуки, сервіс, доставка | АСТАРТА Т
Виробник
Категорії

Контроль палива

Відображати:
Сортування
Тип вихідного сигналу         частотний    Глобус F1 Д..
Реєстратор руху Globus G5 - багатофункціональний пристрій, призначений для моніторингу транспор..
Реєстратор руху Globus G6 - багатофункціональний пристрій, призначений для моніторингу транспор..
Контроль палива

Однією з великих статей витрат при веденні сільськогосподарської діяльності є закупівля палива і ПММ. Тому так важливо контролювати витрати на різні операції. Відомо чимало випадків, коли водії обходили контроль керівництва і використовували переваги свого становища. Прилад контролю палива з системою GPS дозволяє підвищити якість обліку, отримувати об'єктивні дані про витрату палива, пробігу транспортного засобу, відповідно маршруту, місце і час заправок.

Контроль палива. Методи.
Метод контролю витрат палива надає дані про кількість палива, яке витрачається транспортним засобом за певний проміжок часу. Цей процес здійснюється за допомогою витратоміра - датчика витрати палива. При цьому GPS система передає сигнали датчика на пульт диспетчера, однак, неможливо визначити час і кількість заправок, або різке зниження рівня палива в баку. Можна тільки перевірити відповідність виконаного маршруту раніше запланованого.

Метод контролю рівня палива актуальний для підприємств, в яких є небезпека крадіжки палива. Датчик рівня палива в паливному баку передає сигнал про рівень палива і швидкості зміни обсягу пального. Інформацію про всі зміни має на диспетчерський пульт і візуалізується за допомогою графіка. На такому графіку відображається кожна заправка, обсяг, місце і час, а також будь-яка різка зміна рівня пального в баку. Іноді обидва методи застосовують одночасно.

Система контролю палива. Ефективність.
Економічний ефект впровадження подібних систем на підприємстві складається з таких чинників:

 • безперервність контролю;
 • точність і достовірність переданої інформації;
 • аналіз інформації з розрахунком пробігу транспортного засобу, завантаження, швидкості, часу стоянок;
 • збереження попередніх звітів для порівняння та аналізу;
 • зручність використання системи;
 • захист від «модифікації» з боку зацікавлених підлеглих;
 • надійність, довговічність використання, гарантійний термін;
 • сервісне обслуговування системи.

Контроль рівня палива. Види датчиків.

 • штатні датчики. Найбільш дешевий варіант. Показують приблизний витрата пального, місце, час заправок і відливів. У міру зношування датчика збільшується похибка вимірювань.
 • електронні датчики рівня палива. Поділяються на ємнісні і ультразвукові. Ультразвукові датчики через вартість використовуються при перевезенні вибухонебезпечних або нестабільних рідин. Ємнісні датчики дають точні результати за умови стабільності якості пального.
 • високоточні датчики витрати палива. Фіксують витрата палива. Вимагають систематичного обслуговування і чищення фільтрів.

Якщо використовувати прилади контролю витрат палива можна ефективно, надійно і об'єктивно контролювати кількість палива, що витрачається на підприємстві. Купити датчик контролю палива можна, зателефонувавши за телефонами з розділу Контакти.