Борона дискова важка з чизельною приставкою БДВП-4,2-01
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Борона дискова важка з чизельною приставкою БДВП-4,2-01

Борона дискова важка з чизельною приставкою БДВП-4,2-01

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Краснянский Агромаш
Модель: BDVP42-01
Наявність: На складі
480000 грн.
Кількість: Купити

У цих агрегатах об'єднані поверхневий обробіток грунту дисками з одночасним смуговим розпушуванням грунту глибокорозпушувачами. Глубокорихлювачі руйнують плужную підошву і затверділі шари грунту на глибину до 40 см, що покращує водний і повітряний режими грунту, а сферичні диски виробляють поверхневу обробку грунту до 22 см, подрібнюючи і інтенсивно перемішуючи її з рослинними залишками в умовах затверділої поверхні. Прикотуючі катки забезпечують додаткове подрібнення, вирівнювання і ущільнення обробленої грунту.

В агрегатах стабільно витримується задана глибина обробки дисками і глибокорозпушувачами по всій ширині захоплення. Один прохід агрегату забезпечує підготовку грунту під посів. Ці агрегати об'єднують в собі використання дисків, чизельних стійок і ковзанок для підготовки грунту за один прохід. При цьому зменшується кількість проходів по полю, економляться пально-мастильні матеріали та час. Об'єднуючи чотири операції, зменшується кількість проходів по полю, економляться пально-мастильні матеріали та час.

При роботі диско-чизельними агрегатами: - перший ряд дисків подрібнює, перемішує з грунтом рослинні рештки; - чизельні стойки підривають плужную підошву і рихлять грунт на глибину до 40 см.

Це значно покращує надходження і накопичення вологи і "дихання" грунту. Конструкція агрегату забезпечує гідравлічну регулювання робочої глибини чизельних стойок незалежно від глибини обробки дисками; - останній ряд дисків виробляє перемішування і закладення рослинних рештків та подрібнення грунту; - каток забезпечує вирівнювання і ущільнення обробленого поверхневого шару грунту.

Дискові борони комплектуються прикочуючими катками різними за конструкцією:  планчастими або тарілчастими. Застосування яких забезпечує якісну і надійну роботу на грунтах різного механічного складу у всіх кліматичних зонах.

При замовленні диско-чизельной борони замовник може замовити ті катки, конструкція яких більше інших йому прийнятна.

Характеристики
Ширина захвату, м 4,2
Продуктивність, га/год 3,4-5,0
Діаметр диска, мм 710
Глибина обробки, см до 40
Робоча швидкість, км/год 8-12
Агрегатується з тракторами, к.с. 250-350
Виробник Краснянске СП «Агромаш»
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: