Подрібнювач соломи УМС-170
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Подрібнювач соломи УМС-170

Подрібнювач соломи УМС-170

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник МЧП "Лыбидь"
Модель: UMS-170
Наявність: На складі
Уточните лучшую стоимость у нашего менеджера
по телефону +380 (67) 749 22 83, +380 (067) 515 56 26
или закажите обратный звонок
Кількість: Купити

Подрібнювач соломи у валках УМC 170 використовується в сільському господарстві для подрібнення валків соломи (пшеничної, ячмінної, вівсяної, рисової, пожнивних залишків ріпаку, сої, гречки, льону, люпину, проса та інших культур).

Система рівних ножів і протівоножей забезпечують якісне подрібнення довжиною не більше 2-3 см. Направитель маси забезпечують рівномірний розкид подрібненої маси до 6,5 метрів. Необхідність в даному агрегаті зросла в зв'язку зі скороченням поголів'я худоби в господарствах, в результаті чого солому перестали заготовлювати для виробництва кормів.

З метою очищення від неї полів, солому в ряді господарств спалюють. Безсумнівно, це згубно для грунту, оскільки веде до зниження родючості грунту. Тим часом, солома - цінне органічне добриво, що містить азот, фосфор, калій і ін. Речовини, необхідні для росту рослин. Саме тому її економічно вигідно не спалювати, а закладати в грунт.

Залишення рослинних залишків і застосування спеціальних агроприемов по їх використанню в якості органічного добрива становлять систему харчування грунту.

Солома розкладається і формує різні гумінові компоненти. 1 тн подрібненої і забитої в грунт соломи еквівалентна 3.2 тн полупрелого гною. При врожайності 30 ц / га і співвідношенні зерно / солома - 1 / 1.2, це рівноцінно внесенню більш 10тн органіки на гектар. Крім цього, за розрахунками вчених повернення в грунт незернової частини врожаю рівноцінне внесенню 82 - 268 кг аміачної селітри, 56 - 205 кг суперфосфату, 75 - 343 кг калію хлористого в залежності від культури. Особливе значення має не тільки кількість соломи на полі, але і її якість.

Воно буде визначати і ефективність накопичення гумусу, і посилення ефекту переважної впливу культури на бур'яни, і накопичення фітопатогенів в грунті. Мелкоізмельченной, і рівномірно розкидана і забита в грунт перед основною осінньої обробкою солома створює мульчирующий шар.

Він, подібно ковдрі, захищає ґрунт від різких температурних перепадів, виконуючи функцію оптимізації температурного режиму. Даний прийом також є незамінним для господарств, перед якими гостро стоїть проблема влагосбереженія, так як мульча перешкоджає випаровуванню вологи, а так же забирає вологу з атмосферного повітря у вигляді конденсату. Не можна випускати з уваги і той факт, що мульча охороняє грунт від вітрової та водної ерозії.

Переваги перед конкурентами:

1. Система рівних ножів і протівоножей - класична схема подрібнювачів комбайнів (немає аналогів на ринку). Гарантовано дрібно подрібнює 100% соломи та ін. Пожнивних залишків у валках.

2. Мощний ротор д.170мм. з числом оборотів 3000 об / хв. (Немає аналогів на ринку). Завдяки такій швидкості обертання ротора бере валки шириною до 2,3 м і висотою до 60см., Забезпечуючи 100% повноту підбору і подрібнення пожнивних залишків.

Спосіб стандартного виконання:

  • редуктор 540 oб./хв з муфтою вільного ходу
  • можливість регулювання по висоті низу ножів до поверхні землі опорними колесами - 5-ть положень
  • трьохточкове кріплення до тракторів I-й і II-й категорій
  • регульовані направітель подрібненої маси (по три вліво і вправо)
  • робочі органи: спеціальні ножі та протівоножі
Характеристики
Витрати палива, л/га 1,5-4,2
Довжина змільченої маси, см 2-3/4-6
Кількість ножів, шт 64
Кількість протиножів, шт. 32
Оберти ВОМ трактора, об/хв 540
Оберти ротора, об/хв. 3000
Ширина захвату, м 1,7
Ширина розкидання маси, м до 6,5
Продуктивність, га/год до 6,0
Робоча швидкість, км/год 6,0 і більше
Маса, кг 450
Агрегатується з тракторами, к.с. 50-75
Виробник МЧП "Либідь"
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: