Глибокорозпушувач АГР-3 "Бунчук"
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Глибокорозпушувач АГР-3 "Бунчук"

Глибокорозпушувач АГР-3 "Бунчук"

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Промислова група "Корсунь"
Модель: korsun-agr-3
Наявність: На складі
135000 грн.
Кількість: Купити

З глибокорозпушувачами від компанії “Промислова група “Корсунь” за один прохід можна виконати три різні операції, скорочуючи витрати на пальне.

Розрихлення ущільнених шарів грунту
Глибокорозпушувачі АГР-1,7 “Корогва”, АГР-2,4 “Бунчук”, АГР-3,4 “Булава” виконують розрихлення ущільнених ґрунтів, забезпечують кращу аерацію, обмежують поверхневий стік і покращують показники просочування води, що допомагає ґрунту краще утримувати вологу. Наклон робочих органів спеціально розроблений для кращого проникнення навіть у найщільніші ґрунти, а високий кліренс рами та оптимально рознесені стійки гарантують бездоганну заробку пожнивних решток.
Заробка пожнивних решток
Задній подвійний коток із зубцями розбиває грудки землі, зміщує сплетення коріння та забезпечує контакт соломи з ґрунтом для пришвидшення перегнивання.
Подрібнення ґрунту
Глибокорозпушувачі АГР-1,7 “Корогва”, АГР-2,4 “Бунчук”, АГР-3,4 “Булава” залишають рівну поверхню за один прохід. Системи подвійних котків з шипами виконують остаточне розбивання грудок, ущільнення та вирівнювання ґрунту. Котки являють собою ідеальний інструмент для системи безперервного вирощування сільськогосподарських культур.

Зрізний болт 
Всі глибокорозпушувачі оснащені пасивним запобіжним пристроєм (зрізним болтом), який перевертає стійку назад при перевищенні максимально допустимого навантаження
Поступове збільшення нахилу
Масивні тримачі стійки товщиною 30мм із стійкою, виготовленою “коробочкою” відрізняються пропорційним збільшенням нахилу знизу вверх. Це покращує показники проникнення в грунт та зменшує потребу в потужності тракторів.
Ножі для розпушення грудки грунту
Центральний ніж покращує руйнування грудок грунту, більш ефективно прорізає верхній щільний шар.
Регульовані бічні ножі
Бічні ножі призначені для горизонтального підрізання грунту. Бездоганні характеристики перекриття переднього та заднього рядків агрегату гарантує ідеальне розпушення по всій робочій ширині. Передбачена можливість регулювання положення бічних ножів в залежності від глибини твердих грунтових слоїв.
Швидкозмінне двостороннє долото
Переднє долото розрихлює тверді слої та дозволяє стійці глибше проникати у твердий грунт. Він легко перевстановлюється шляхом демонтажу двох болтів після зносу однієї сторони.

Характеристики
Виробник Промислова група "Корсунь"
Ширина захвату, м 3
Кількість робочих органів, шт 5
Глибина обробки, см 18-40
Агрегатується з тракторами, к.с. 160-250
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: