Дисковий культиватор ДК-3 "Січ"
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Дисковий культиватор ДК-3 "Січ"

Дисковий культиватор ДК-3 "Січ"

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Промислова група "Корсунь"
Модель: korsun-dk-3
Наявність: На складі
240000 грн.
Кількість: Купити

Дисковий культиватор ДК “СІЧ”  розроблений спеціально для лущення стерні та передпосівного обробітку ґрунту. Компактна конструкція, а також агресивне розміщення дисків забезпечують надійне входження в ґрунт та відмінне перемішування пожнивних решток. Компактна конструкція, особливістю якої є довантаження котків та дисків завдяки вирівнюванню геометричного центру агрегату з кінетичним – є фірмовою відзнакою дискових культиваторів ДК “СІЧ” від Промислової групи “Корсунь”. Робоча глибина ДК “СІЧ” може бути встановлена від 3 до 12 см. Зміщені секції дисків забезпечують оптимальне перемішування ґрунту з пожнивними рештками. Ви можете бути впевнені в оптимальному обробітку Вашого поля.

На сьогоднішній день ринок пропонує велику гаму тракторів із різноманітною потужністю.

Оскільки на різних типах тракторів бувають різні причіпні пристрої, Промислова група “Корсунь” розробила цілу гаму типорозмірів причіпних пристроїв саме для Вашої навіски, чим досягається оптимальна адаптація до всіх типів тракторів.

Всі дискові культиватори ДК “СІЧ” спроектовані, використовуючи найсучасніші інженерні технології. Кожна рама має десятикратний запас міцності, що гарантує надійну роботу протягом багатьох років.

Рівномірний обробіток з оптимальним перемішуванням – це основні вимоги для створення мульчуючого шару для подальшого накопичення вологи. Для цього компанія Промислова група “Корсунь” знайшла співвідношення форми, розміру, кутів атаки по вертикалі та відносно напрямку руху дисків. Результат: висока продуктивність роботи, ідеальне введення в ґрунт, оптимальне подрібнення та перемішування ґрунту на швидкості від 12 до 20 км/год.

Захист від перевантажень NONSTOP, що багаторічно випробуваний та не потребує технічного обслуговування забезпечується пружинною стійкою, виготовленою з полоси розміром 90х13. Пружинна стійка зебезпечує попередній натяг для надійного введення дисків у грунт. Навіть на важких ґрунтах стійки будуть забезпечувати оптимальний результат роботи.

Міцні зубчаті диски з покращеної борвмсної сталі виробництва SSAB (Швеція) мають діаметр 49 см. На метр робочої ширини припадає 8 дисків, таким чином відстань між дисками складає всього 12,5 см. Оптимальне спiввiдношення кутiв атаки по вертикалi та вiдносно руху гарантують надiйне входження дискiв в ґрунт. Змiщення дискiв в рядах гарантує iдеальне перемiшування ґрунту та пожнивних решток в обробленому шарі.

Висока робоча швидкість та робоча глибина до 12 см означають значні навантаження на підшипники дисків. Тому Промислова група “Корсунь” використовує високоякісні підшипники для тривалої експлуатації. Спеціальні двохрядні радіально-упорні підшипники були запозичені з машинобудівної промисловості. Міцність та надійність тут гарантована. Навантаження від ударів відмінно амортизуються.

  • Постійно змащені, двохрядні радіально-упорні підшипники абсолютно не потребують технічного обслуговування.
  • Кожен підшипник надійно герметизовано сальником та лабіринтним ущільненням.
  • Кожен сальник додатково захищений металевою шайбою.
  • Підшипники прикручені болтом до стійки дисків.
  • Підшипникові вузли повністю проходять внутрішню шліфовку для забезпечення ідеальної посадки.
Характеристики
Виробник Промислова група "Корсунь"
Ширина захвату, м 3
Глибина обробки, см 5-12
Агрегатується з тракторами, к.с. 110-130
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: