Обприскувач Водолій з гідравлічним приводом штанги
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Обприскувач Водолій з гідравлічним приводом штанги

Обприскувач Водолій з гідравлічним приводом штанги

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник ООО "Энергомехкомплект"
Модель: vodoley-gidro
Наявність: На складі
Уточните лучшую стоимость у нашего менеджера
по телефону +380 (67) 749 22 83, +380 (067) 515 56 26
или закажите обратный звонок
Кількість: Купити

Прохідність, висока продуктивність, швидкий перехід з похідного режиму в робочий - ось що може дати своєму власникові самохідний обприскувач «Водолій» оснащений гідроприводом штанги. Даний механізм ще більше спрощує експлуатацію і прискорює обробку території.

Процес перекладу штанг з похідного режиму в робочий управляється водієм з кабіни. Двоступенева система розкладання штанг дозволяє автоматично скласти їх в похідний режим, після чого «Водолій» з гідравлічною системою розкриття штанг може пересуватися по звичайних дорогах.

Можливості модифікації обприскувача «Водолій» з гідроприводом штанги

  • Завдяки шинам наднизького тиску «Водолій» може починати обробку навесні на три тижні раніше, ніж це можливо для техніки зі звичайними колесами.
  • Низький вага при малому тиску на грунт (100-160 гр / см²) дозволяють обприскувача пройти по сильно розмоклому грунту. Коли інші види обприскувачів і тракторів просто повгрузають в розмоклому чорноземі, «Водолій» виконає всі роботи в необхідному обсязі.
  • Шини наднизького тиску дозволяють використовувати даний обприскувач для позакореневого підживлення озимих. «Водолій» проходить по полю з озимими не полишаючи колію і не пошкоджуючи озимі.
  • Продуктивність не менше 30га / год, витрата палива 0,2 (0,3) л / га, залежить від потужності двигуна.

Гідравлічна система розкриття штанг прискорює підготовку обприскувача «Водолій» до роботи
Дана модифікація оснащена гідравлічним приводом штанги із загальним розмахом 20 метрів. Процес перекладу штанг з похідного режиму в робочий управляється водієм з кабіни. Двоступенева система розкладання штанг дозволяє автоматично скласти їх в похідний режим, після чого обприскувач «Водолій» з гідравлічною системою розкриття штанг може пересуватися по звичайних дорогах. Цей момент особливо корисний, коли потрібно в стислі терміни обробити безліч невеликих (3-8га) ділянок, для чого доведеться багато разів переводити самохідний обприскувач з похідного режиму в робочий.

Маятниковий механізм стабілізації і система гасіння коливань підвищують стійкість штанги під час роботи. Паралелограмна підвіска дозволяє змінювати висоту штанги над землею від 0,5 м до 1,8 м.

Кінцеві ділянки штанги захищені від зіткнення поворотним механізмом, який дозволяє секції відхилитися на 45 ° в горизонтальній площині і знову повертає її в нормальне положення.

Два варіанти силової установки обприскувача з гідравлічним приводом штанги
Залежно від вимог замовника може бути встановлений японський двигун Kubota 1,5 (118,6 Нм) або 2,4 (165,8Нм). Другий варіант дозволяє збільшити норму внесення до 500л / га і робочу швидкість до 40 км / ч.

Процес внесення добрив контролюється комп'ютером обприскування з GPS модулем
Для підтримки постійного рівня внесення діючої речовини на обприскувач встановлений комп'ютер обприскування з GPS модулем. Його завдання це синхронізація темпу виливу зі швидкістю руху обприскувача по полю.

GPS модуль дозволяє визначати координати обприскувача «Водолій»
Крім цього, комп'ютер враховує координати, де були виконані роботи і передає їх в базу даних. Завдяки чому його місце розташування можна бачити як в режимі реального часу, так і у вигляді звітів, збережених і доступних для перегляду через інтернет.

Залежно від встановлених периферичних пристроїв комп'ютер також може враховувати швидкість руху, пройдений шлях, кількість вилитої рідини, швидкість виливу загальну і через кожну окрему форсунку. Враховується і витрата палива.

Завдяки тому, що деякі вузли ходової і кузовний частини виготовлені з вітчизняних комплектуючих, в разі необхідності ремонту знайти їх можна в звичайному автомагазині.

Самохідний обприскувач «Водолій» з гідравлічною системою розкриття штанг прискорює і спрощує високоточну обробку території рідкими формами добрив.

КАС32
Витрати палива, кг/га 0,3/0,2
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм 6600x2350x2300
Діапазон витрат робочої рідини, л/га 30-350 (30-250)
Колісна схема 6х4
Мінімальний радіус повороту, м 6
Місткість ємності, л 1000, 1500
Масса, включаючи оператора, кг 2000/2250
Нерівномірність внесення робочої рідини по робочій ширині, % 2,4L (+/-2) 1,5L (+/-5)
Повна маса, кг, не більше 3300/3750
Продуктивність за годину робочого часу, га 40-65/40-60
Робоча ширина захвату штангового, м 18-24
Робочий об'єм двигуна 2,4/1,5
Розмір колії, мм 2150
Тип двигуна, марка двигуна Дизельний з турбонадувом Kubota
Транспортна швидкість, км/год до 35
Характеристики
Виробник ТОВ "Енергомехкомплект"
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: