GPS-навігатор Raven Cruizer II
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

GPS-навігатор Raven Cruizer II

GPS-навігатор Raven Cruizer II

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Модель: raven-cruizer-2
Наявність: На складі
48000 грн.
Кількість: Купити

Збережіть час і гроші

Система дозволяє: усунути простої, а також додаткові витрати, втрати часу і продукції, виключити пропуски і, таким чином, забезпечити оптимальну віддачу від капіталовкладень. Швидкість і зручність установки пристрою дозволяють скоротити час, необхідний для настройки обладнання.

підвищена універсальність

Систему Cruizer можна використовувати при виконанні різних видів робіт вдень або вночі, починаючи з підготовки грунту і закінчуючи посівом, поливом або збором врожаю. Систему можна встановлювати заново з одного трактора на інший, або ж з трактора на вантажний автомобіль.

зниження втоми

Дані на дисплеї навігаційної системи представлені в зручній для сприйняття формі, а це означає, що під час роботи у Вас буде однією турботою менше. Система дозволяє виключити необхідність відстежування місцеположення на поле і сконцентрувати свою увагу на виконанні інших важливих операцій.

Основні переваги:

Система Cruizer є продуктом сучасних навігаційних технологій і пропонується в формі доступного і простого у використанні пристрою!

Простота і зручність роботи досягаються за рахунок використання великого кольорового сенсорного екрану з діагоналлю 16 см, що володіє високою роздільною здатністю, а також інтуїтивно зрозумілих меню та індикаторів станів, заснованих на застосуванні значків.

Повністю русифіковане меню. Денний і нічний режими забезпечують хорошу видимість в будь-який час доби.

Вбудована індикаторна панель гарантує високу точність навігації.

Проста установка в два етапи. Дозволяє встановити пристрій за кілька хвилин. В якості джерела живлення використовується прикурювач.

Вбудований DGPS-приймач на 10 Гц. Від проходу до проходу забезпечує високу точність даних про переміщення машини по оброблюваної смузі. Точність при використанні безкоштовного сигналу ЕGNOS становить +/- 15-20 см. Також існує можливість використання системи поправок e-diff в місцях, де коригувальний супутник EGNOS не доступний.

Вибір схеми навігації. Чотири схеми навігації, полегшують вибір траєкторії і забезпечують більш точне покриття. Схеми включають в себе рух по прямій A-B, фіксованої кривої, рух по колу, а також ексклюзивну схему Raven "за останнім проходу" для полів неправильної форми. Схема навігації за останнім проходу, використовувана системами Raven, є найпростішою технологією навігації по контуру попереднього проходу і чудово підходить для террасових полів.

Ви бачите те, що Вам потрібно. Можливість перегляду зображення в режимах виду зверху або тривимірного зображення. Екран огляду поля дозволяє переконатися в тому, що оброблена вся площа поля і виявити пропущені ділянки. Пристрій веде підрахунок площі в межах заданих меж.

Звітність про оброблене ділянці. У Cruizer закладена можливість записувати треки на флеш-накопичувач. Далі файли точкової графіки можна швидко зберігати і друкувати звіти, що показують карту покриття, оброблену площу і т.п. Файли SHP (Shapefile) прив'язані до географічних координат і можуть імпортуватися в більшість стандартних картографііческіх ПО. За допомогою файлів KML можна імпортувати інформацію про покриття в Google ™ Earth і використовувати їх ПО для нанесення карти покриття на фотографії полів з супутника, що дозволить досягти оптимальної візуалізації.

 Можливість установки додаткового обладнання дозволяє вдосконалити і розширити функціональність навігатора, а головне заощадите час і гроші:

- AccuBoom ™

Система автоматичного відключення секцій опрісківателя в тих зонах, які були оброблені.

Таким чином економить від 5 -17% витрат на препарати.

- SmartYield ™

Система картографування врожайності і вологості. Система універсальна і встановлюється на будь-якому комбайні.

- SmarTrax / SmarTraxRTК

Система автоуправління трактором, самохідним обприскувачем і комбайном.

Можливість підключення до заводського обладнання для автопілота на тракторах John Deere, CaseIH, New Holland, Challenger.

- SmartSteer

Система механічного підрулення, яка кріпиться на кермо будь-якого трактора, обприскувача або комбайна. Система включає контролер з вбудованою гіроскопами для компенсації нишпорення, розкочування і нахилу.

Характеристики
Виробник Raven (США)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: