Зчіпка гідрофікована ЗГ-6 з боронами
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Зчіпка гідрофікована ЗГ-6 з боронами

Зчіпка гідрофікована ЗГ-6 з боронами

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Краснянский Агромаш
Модель: agromash-zg6-1
Наявність: На складі
90000 грн.
Кількість: Купити

На гідрофіцірованних зчіпка борін можлива заміна робочих органів - зубових борін на шлейф - борони, які при виконанні агротехнічної операції «затримання вологи» порівняно з зубовими краще проводять обробку грунту і її вирівнювання під посів.

Зчіпка гідрофікована - універсальна сільськогосподарська машина для складання широкозахватних агрегатів з зубових важких, середніх, легких і пружинних борін, борін «Радченко» та інших.
Виготовляються зчіпки борін шириною захвату 10, 16, 18, 22 метра відповідно, що дає можливість підбору знаряддя для ефективного завантаження наявних в господарстві тракторів.

Призначені зчіпки для поверхневої обробки грунту зубовими боронами на глибину до 5 см шляхом розпушення верхнього шару з вичісуванням бур'янів і перерозподілом рослинних залишків по поверхні поля. Застосовуються зчіпки зубових борін для закриття вологи, передпосівної підготовки грунту, боронування озимих, досходове і Післясходовий боронування технічних культур, догляду за парами і інших агротехнічних заходів.
Із застосуванням сцепок гідрофіцірованних значно скорочується час на підготовку агрегату до роботи, забезпечується необхідна маневреність і мобільність при роботі і транспортуванні, можлива зміна ширини захвату і режиму дії робочих органів на грунт, розширює ефективне використання сцепок в грунту, підвищується її продуктивність.
На замовлення споживача зчіпки комплектуються відповідним типом борін. За погодженням сторін можлива поставка зчіпки без робочих борін.
Зчіпки можуть використовуватися у всіх кліматичних зонах землеробства на грунтах різного механічного складу (за винятком забур'янених каменями) з твердістю 1-3 МПа і вологістю до 25%.
Працювати на схилах більш 8? не рекомендується.

Характеристики
Ширина захвату, м 6
Продуктивність, га/год 12
Робоча швидкість, км/год 12
Транспортна швидкість, км/год 20
Агрегатується з тракторами, к.с. 100-120
Виробник ТОВ Краснянське СП "Агромаш"
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: