Обладнання для обмотування рулонів купити в Україні - «Астарта Т». Великий вибір обмотувачів. Низькі ціни
Ширина, мм
Виробник
Діаметр, мм
Ширина плівки, мм
Категорії

Обмотувальники рулонів

Відображати:
Сортування
Обладнання для обмотування рулонів SIPMA OR 7532 DIANA - це повністю автоматична, причіпна самозаван..
Базовано на 1 відгуках.
Самозавантажний обмотувальник з механізмів установки рулонів SIPMA OS 7530 MAJA є економіч..
Обмотчик з механізмом установки рулонів SIPMA OS 7531 MAJA є повністю автоматизованої само..
Обмотчик з механізмом установки рулонів SIPMA OS 7535 MAJA є повністю автоматизованої само..
Самозавантажувальний обмотувальник рулонів SIPMA OS 7510 KLARA навішується на трехточечной..
Обмотчик з механізмом установки рулонів SIPMA OS 7521 MIRA є повністю автоматизованої само..
Працюючі стаціонарно обмотувальні машини SIPMA OZ 5000 TEKLA призначені для малих і середн..
Працюючі стаціонарно обмотувальні машини SIPMA OZ 7500 TEKLA призначені для малих і середн..
Обмотувальники рулонів

Купити обмотувальник рулонів в Україні

Тваринництво є однією з основних напрямків сільського господарства, яке виробляє м'ясо-молочну продукцію. Для виробництва якісної продукції тваринництва необхідно якісне сіно з високим вмістом протеїнів, вітамінів, солей і інших елементів. При неправильному зберіганні - в копицях, скиртах безпосередньо, в поле заготовлене сіно втрачає свої поживні властивості. Додатково збільшуються втрати при транспортуванні взимку.

Обмотувальна машина пакує рулони трави, соломи і сіна в плівку шириною 50-75 см. Сам рулон попередньо формується за допомогою прес-підбирачів. Упаковка дозволяє швидше прибрати рулони, упаковане сіно довше зберігається і зберігає поживні речовини. Для обмотки використовується спеціальна розтягується плівка, захищає рулон від вологи, повітря і світла.

Управляти обмотувачем можна з кабіни трактора. Навантаження й розвантаження рулонів відбувається автоматично. Управляється за допомогою гідросистеми трактора. Також існують Обмотувальники, оснащені системою управління, за допомогою якої можна запрограмувати робочий цикл машини. Завдяки цьому втручання механізатора мінімально і потрібно тільки при закладці плівки. Спеціальний лічильник показує число обмоток рулону, а сигнальний пристрій інформує про закінчення циклу обмотки.

Широкий модельний ряд дозволяє підібрати обмотувальник рулонів в залежності від потреби підприємства. Щоб зберегти поживність кормів трав'яна маса вологістю до 55% упаковується в особливу плівку.

Переваги сучасних моделей обмотувача:

  • проста конструкція
  • легке агрегатування з трактором
  • незначний витрата потужності
  • зручність обслуговування і експлуатації

Рослини, призначені на силос, скошуються, просушують у валках і на наступний день прибираються в щільні рулони. Необхідно мінімізувати кількість повітря (кисню) в сформованих рулонах. Рулони зеленої маси відразу ж обмотуються плівкою, щоб запобігти надмірному просушування і початок гниття. Обмотані рулони зберігають на території господарства в сухому місці. Через два місяці силос готовий як корм.

Завдяки такому способу зберігання зберігаються поживні властивості кормів, силос не залежить від погодних умов, знижуються витрати на транспортування, зберігання. Найбільш популярні Обмотувальники рулонів виробництва SIPMA (Польща). Вони відрізняються якістю збірки, різноманітністю модельного ряду. Можна підібрати безвідмовний обмотувальник рулонів, який задовольнить потребам як невеликого, так і великого підприємства.

Якщо ваше підприємство займається заготівлею сіна, вам необхідний такий агрегат як обмотувальник рулонів. Ціна визначається індивідуально, залежно від потреб. Також у нас ви можете придбати якісну перевірену агроплівкою шириною 50 або 75 см для вашої техніки. Зателефонуйте за телефонами в розділі сайту Контакти або заповніть форму замовлення дзвінка.