Плуг купити в Україні - «Астарта Т». Великий вибір плугів. Низькі ціни
Категорії

Плуги

Плуги

Щоб отримати якісний і великий урожай, необхідно правильно підготувати землю під посів. При використанні традиційної технології обробітку грунту певний етап займає оранка за допомогою такої техніки як плуг. Плуг рихлить грунт на пласти і перевертає їх. Розпушування покращує повітряно-водний обмін, полегшує доступ поживних речовин до кореневої системи рослин, видаляє бур'яни.

За способом агрегатування розрізняють навісні, причіпні і напівнавісні плуги. До ходової частини трактора або мотоблока кріпляться навісні плуги (оборотні, човникові, клавішні). Причіпні плуги мають власні колеса, опор на які і відбувається при транспортуванні. Робочими органами плуга можуть служити лемеші, диски, ножі і їх комбінації.

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент агрегатів, тому можна з легкістю придбати плуг саме для свого підприємства.

Спеціальні плуги (садові, чагарникові) використовуються для обробки грунту в виноградниках, при великій каменистости грунту. При основний оранці на глибину до 30 см використовують плуги загального призначення. Дискові плуги найбільш актуальні при важких грунтах, засмічених рослинами, болотистих ґрунтах. Плантажні плуги орють грунт на глибину до 100 см, покращують водний режим грунту, зменшують втрати поживних речовин з верхніх шарів грунту. Одночасно з оранкою плантажну плугом можна вносити органічні або мінеральні добрива. Ярусні плуги покращують родючість солонцевих і каштанових грунтів. Плугами для гладкої оранки розбивають поля на загони. Клавішні плуги використовуються з самохідними шасі. На крутих схилах використовують човниковий секційний плуг.

Оборотні плуги найбільш поширені. Вони вирівнюють ґрунт на полях як середньої так і підвищеної важкості і покращують якість грунту.

Сучасний оборотний плуг має подвійні лемеші. Один працює в землі, а другий «відпочиває». На краю поля плуг перевертається за допомогою гідравліки, і в наступному ряду борозни відвалюються в ту ж сторону, таким чином, перешкоджаючи утворенню гребенів. Додатково заощаджується час і паливо. Приєднується до трактора за допомогою трехточечной навішування.

Використання звичайного плуга призводить до утворення на полях подвійних гребенів або борозен. Конструкція звичайних плугів передбачає від двох до п'яти відвалів. Ширина і глибина борозни регулюється за допомогою гідравлічної системи трактора.

Основні заводи, які виробляють плуги Україна:

  • Завод Оптикон;
  • Велес Агро;
  • Уманьферммаш;
  • Завод Полігон;
  • Алекс Агро;
  • Агрореммаш.

При використанні традиційної технології обробітку грунту на полях підприємства не обійтися без такої техніки як плуг Ціна залежить від виробника, ширини захоплення агрегату, особливостей конструкції (кількість корпусів і ширина робочих органів).

Широкий асортимент плугів ви можете знайти на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі, ви можете замовити зворотний дзвінок за допомогою спеціальної форми або зателефонувати за телефонами з розділу Контакти.