Жатки, жниварки купити в Астарта Т. Великий вибір жаток за низькими цінами
Категорії

Жниварки

Жниварки

Спочатку людям, які вирощують сільгоспкультури, доводилося багато процесів виконувати вручну. Це зменшувало можливість отримати хороший урожай, збільшувало агростроки. Тепер в таких витратах трудових і часових ресурсів немає необхідності. Розвиток інженерії, сучасні розробки і щорічні дослідження допомогли створити техніку і обладнання під кожен процес. У тому числі покращився процес збирання врожаю. Сьогодні для цього використовують таку техніку як жатка. Застосування жатки прискорює процес збирання, зменшує втрати врожаю.

Жатка застосовується при збиранні зернових, соняшнику, кукурудзи. Більшість видів жаток кріпиться до комбайна і являє собою машину для скошування. Таким чином, класичне призначення жатки - зрізання стебел рослин для подальшої обробки.

Основні функції жаток:

 • Скошування посівів;
 • Транспортування скошеної маси;
 • Укладання врожаю.

За способом агрегатування розрізняють навісні, причіпні і самохідні жатки. Навісна жатка використовується разом з комбайном при роздільному збиранні врожаю. Завдяки використанню навісних жаток забезпечується висока продуктивність робіт, механізація збору врожаю, якісна укладання валка. Жатка причіпна використовується з трактором, як візок. Самохідна жатка використовується при двофазному збиранні врожаю (на першому етапі культура скошується і укладається в валки, які через час підбирає комбайн). Самохідні жатки використовуються для збирання зернових і олійних сільськогосподарських культур, кормових рослин, заготівлі сінажу.

Види навісних жаток комбайна:

 • Жатка для збирання зернових;
 • Жатка для збирання соняшника;
 • Жатка для збирання зернобобових;
 • Жатка для збирання ріпаку і гірчиці;
 • Жатка для збирання кукурудзи.

Постійні розробки та оновлення конструкції дозволяють застосовувати жатки на полях зі складним рельєфом, різними видами грунтів, при різній вологості культур і отримувати хороші результати. Останнім часом широкого поширення набули очисуючі жатки. Інноваційний спосіб збирання полягає в тому, що комбайн прибирає тільки зерно, не зачіпаючи стебла зернових рослин. Таким чином знижується витрата палива і зменшується знос комбайна. Крім того, зібране зерно має менше пошкоджень. Невеликим недоліком є втрати зерна при нерівномірному схожості і різної довжини стебла рослин.

Виробництво жаток в Україні:

 • Бердянські жатки;
 • Бердянський завод сільгосптехніки;
 • Херсонський машинобудівний завод.

Купити жатку ви можете в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за телефонами з розділу Контакти. Додатково пропонуємо візки для транспортування жаток. Використання таких агрегатів спрощує перевезення жаток до місця проведення робіт. Візок може бути з одним або двома шасі. Габаритні вогні дозволяють використовувати візок на трасах і міських вулицях. Середня вантажопідйомність таких візків 4 тонни.