Універсальная дискова борона ZEUS-6 HD
Переваги компанії

Часткова компенсація вартості за рахунок коштів державного бюджету

Гарантія на техніку 12 місяців від заводу виробника

Допомога гарантийно-сервісної служби по введенню техніки в експлуатацію

Забезпечуємо 100% запасних частин до нашої техніки

Універсальная дискова борона ZEUS-6 HD

Універсальная дискова борона ZEUS-6 HD

Телефон офісу:
+380 (67) 749 22 83, +380 (99) 964 70 88

Виробник Велес-Агро
Модель: zeus-6-hd
Наявність: На складі
1369600 грн.
Кількість: Купити
Компанія VELES AGRO розширює асортимент своєї продукції, тепер лінійка універсальної дискової борони ZEUS HD представлена ​​машинами з шириною захвату 6, 5 і 4 метри.
Універсальна дискова борона ZEUS HD спеціально розроблена для роботи у важких умовах експлуатації: наявність пожнивних залишків, переущільнена грунт, посушливий період і т.д.
Рознесені в чотири ряди робочі органи агрегату, кріпляться до несучих балок рами через гумові амортизатори, що дає можливість робочому органу робити незначні коливальні рухи за амплітудою, тим самим глибше проникаючи в грунт і проводити одночасну очищення диска.
На робочій стійці закріплені два тандемних необслуговуваних робочих органу в шаховому порядку, а їх рознесення в чотири ряди, сприяє вільному перемішування ґрунту, без забивання агрегату, а самоочищається каток з вібруючими пластинами, ідеально вирівнює поверхню поля після проходження дисків.
Дана дискова борона володіє широким спектром застосування, що охоплює обробку стерні, зернових і просапних грубостебельних культур, середньо глибинну і глибоку (до 23 см) обробіток ґрунту. А також оброблення багаторічних трав і покладів. Таким чином, ZEUS HD можна заслужено вважати потужної універсальної машиною, яка не має аналогів на сьогоднішній день.
За рахунок шахового розташування тандемних робочих органів, підвищилася прохідність пожнивних залишків і стійкість агрегату до забивання, навіть на важких грунтах з великою кількістю рослинності. На агрегаті ZEUS HD грунт не затримується між суміжними дисками як у класичній дискової борони, що істотно зменшує витрати енергії на прохід борони. Робочий орган закріплений на потужній рамі за допомогою спеціальних демпфуючих амортизаторів, які дозволяють оптимально копіювати рельєф і гасять ударні навантаження на рамну конструкцію, завдяки чому надійність агрегату виходить на якісно новий рівень.
Технологія обробки грунту агрегатами лінійки ZEUS HD вводить новий принцип зрушення грунту при обробці. Спеціально розроблене і запатентоване тандемне розташування дисків перешкоджає затиснуті землі між дисками, завдяки чому підвищується проникаюча здатність і якість обробки. А рознесення робочих органів на 4 ряди збільшує сколюватися ефект, оскільки кожному наступному ряду дисків потрібно менше енергії.

 

Характеристики
Відстань між роб. органами, мм 250
Виробник Велес-Агро
Габаритні розміри, мм 8320/6000/2370
Кут атаки дисків, град. 17
Ширина захвату, м 6
Продуктивність, га/год 3,6-6,75
Кількість робочих органів, шт 24
Діаметр диска, мм 620
Глибина обробки, см 5-22
Робоча швидкість, км/год 15
Транспортна швидкість, км/год 20
Маса, кг 10400
Агрегатується з тракторами, к.с. 320-400
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: